solarsky_head


solarskyNaše společnost se nachází v severovýchodním Polsku, ve městě Augustów, které je domovem největších firem zabývajících se výrobou člunů v celém Polsku.

Specializujeme se na výrobu rekreačních a pracovních lodí. Naše výrobky jsou vyrobeny ze sklolaminátu. Jedná se o mnoho let osvědčený způsob výroby lodí a bude tomu tak i nadále. Naše nová technologie umožňuje použití silnějších a lehčích materiálů a to může být pro zákazníka jedině ku prospěchu. Vezměte si prosím na vědomí, že v současné době používáme podobné materiály, jako se používají pro výrobu letadel.

Navrhujeme, vyrábíme a používáme vlastní formy pro tvarování sklolaminátu a proto jsme schopni změnit design našich člunů ve velmi krátké době. Naše modelová řada lodí se zvětšuje každým rokem, v současné době vyrábíme kanoe, kajaky, pramice (ideální pro rybaření), naše nejnovější motorové čluny a také šlapadla. Postupně pracujeme na vývoji dalších forem a tím neustále zvyšujeme náš sortiment výrobků. Máme také odborné znalosti a kapacitu pro výrobu forem pro ostatní producenty sklolaminátových výrobků. Jsme schopni dodat doplňkové položky jako jsou vesla, pádla, sedadla kánoí a dalších předmětů pro kajaky. Sklolaminát  je velmi všestranný materiál a má mnoho využití, takže pokud máte nějaké nápady o konkrétním produktu, bez ohledu na to, jak cesta složitý se může zdát, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme vám s ním pomoci.

modelová řada sklolaminátových člunů solarsky

SOLAR 345
SOLAR 360 SPORT
SOLAR 380
SOLAR 410 SPORT
SOLAR 430 FISH
SOLAR 430 SPORT
SOLAR 440 WEEKEND
SOLAR 450 CONGO
SOLAR 460 CABIN
SOLAR 530 CONGER
SOLAR PIROGUE 750

více zde


busterfiberlinerydstunaboatshthouseboatssolarsky