fiberlineVýrobce FiberLine Sportboot GmbH se nachází v německém  Flaschlandenu.

Společnost FiberLine Sportboot GmbH vznikla v roce 1959, specializuje se na výrobu sportovních a pracovních lodí, které vynikají vysokou úrovní kvality zpracování a bezpečností. Druhým výrobním programem firmy je výroba lodních přívěsů pro motorové čluny a plachetnice. Lodě FiberLine Sportboot GmbH jsou synonymem pro kvalitu, bezpečnost, pohodlí a multifunkčnost. Jsou rychlé, stabilní a krásné. Lodě jsou vyráběny z kvalitního laminátu, barevné provedení tupu a ztvárnění interiéru je možné ladit podle vlastního přání či návrhu zákazníka. Motorové čluny jsou osazovány kvalitními komponenty z USA, Norska, Francie a Anglie.

Základní sérií jsou malé sportovní otevřené motorové čluny, které představují perfektní kombinaci užitné hodnoty a ceny. Svou cenou se stávají dostupnými pro širokou veřejnost, jsou určeny pro sportovní vyžití i pro rybáře.

Další sérii představují vysoce výkonné sportovní čluny a bowridery, které se profilují dokonalým a líbivým designem, bezpečnou plavbou ve skluzu a zajímavou výbavou. Jsou ideálním plavidlem pro denní výlety na našich řekách a jezerech.

Poslední kategorie vyráběných motorových člunů jsou kajutové motorové čluny s nadčasovým designem, možností zázemí pro přespání při dlouhých plavbách, které mají instalovány vestavěné benzínové či dieselové motory.

modelová řada laminátových člunů fiberline

Boot G5
Boot G6
Sport Cruiser G11
Sport Cruiser G1
Sport Cruiser 148 SE
Sport Cruiser 180 SE
Sport Cruiser 180 CD
Day Cruiser 195 CC
Day Cruiser 215 CC
Day Cruiser 240 CC

více zdebusterfiberlinerydstunaboatshthouseboatssolarsky