busterVýrobce Inha Works Ltd se nachází v Ähtäri, ve Finsku.
Firma byla založena v roce 1841 a v roce 1915 se stala součástí Fiskars Corporation. Kromě lodí Drive Boats, Inha Works vyrábí celohliníkové lodě Buster.
BUSTER materiál, tzv. námořní čistý hliník, snáší otřesy, je odolný proti poškrábáním a spodnímu kontaktu se dnem bez deformace nebo či strukturálního poškození. Neabsorbuje vodu, ani nehoří, nepraská a je odolný proti hnilobě. Kromě toho snese extrémní teploty a počasí, což umožňuje prodloužit plavební sezónu už od ranného jara do podzimu.

Hliník je nejlepší stavební materiál pro stavbu trupu na světě! Lodě jsou vybaveny tlumicími systémem podložek na vnitřním povrchu hliníkového trupu, polyuretanovou tlumicí pěnou mezi trupem a palubou. Uvedené všechny prvky zajišťují redukci hluku při jízdě ve vodě a vytváří příjemnou jízdu a bezkonkurenční pohodlí při jízdě ve skluzu. Elegantní design je doplněn o optimální spodní tvar V trupu s pečlivě plánovanými a jemně laděnými detaily. Tyto lodě se prezentují vysoce kvalitní výrobou, luxusním zpracováním, použitím vysoce kvalitních materiálů, unikátním designem a jsou konstruovány s ohledem na bezpečnost a komfortní plavbu.

Lodě BUSTER představují novou třídu rybářských lodí. Dokonale vyvážené řízení, vynikající ovládání trupu, dynamický design, všechny funkce dříve známé ze sportovních automobilů, jsou v tomto případě nyní přeneseny do světa plavidel.

modelová řada člunů buster

Buster Mini
Buster XS
Buster S
Buster M
Buster L
Buster X
Buster XL
Buster XXL
Buster Cabin
Buster Magnum
Buster Supermagnum
Buster E-series – Le, XLe a Magnum E
Buster Pro-series – XL Pro a Magnum Pro

více zde



busterfiberlinerydstunaboatshthouseboatssolarsky