tunaboats“UMS” společnost, která byla založena v roce 2000 a vyrábí hliníkové svařované lodě, lodní přívěsy a další produkty.

K dnešnímu dni jsou produkty firmy UMS Boats užívány v Rusku, na Ukrajině, v Bělorusku, ve Švédsku, Finsku, Norsku, Rumunsku, Gruzii, Ghaně a dalších zemích.

Firma UMS pravidelně aktualizuje svou modelovou řadu a intenzivně zvyšuje objem produkce.

Rychlý růst objemů produkce a rozšíření modelové řady bylo možné jen díky výkonnému výrobnímu a technickému potenciálu společnosti. Od svého založení se společnost zaměřuje na využití vlastních technických návrhů a vývoje, jakož i na vlastní výrobu.

Lodě UMS mají vysoce odolný trup svařený z hliníkové slitiny, hořčíku stupně AMG-5M. Všechny vyráběné lodě jsou nepotopitelné. Perfektní tvary trupů umožňují provozovat lodě v těch nejtěžších podmínkách.
Proměnná vodoryska a správné vyvážení trupu poskytují dobrou statickou stabilitu lodi, snadno získají na rovině skluz, zajišťují vynikající jízdní vlastnosti v celém rozsahu rychlostí a během těch nejobtížnějších manévrů .

Lodě UMS se ukázaly jako spolehlivé a určené pro outdoorové aktivity, rybaření a profesionální účely. Vzhledem k širokému rozšíření dealerské sítě UMS bylo možné tyto lodě koupit téměř ve všech regionech Ukrajiny a Ruska. Věříme, že UMS lodě vám pomohou, aby se váš volný čas zpříjemnili a jsou bezpečné, a vaše práce díky nim může být efektivnější a ziskovější.

modelová řada člunů ums

TUNA UMS 400M AL J-RUN
TUNA UMS 410 AL
TUNA UMS 420 PLS
TUNA UMS 450 AL
TUNA UMS 450 PL
TUNA UMS 450 FC PL
TUNA UMS 470 DC
TUNA UMS 520 DC PL
TUNA UMS 550 DC AL
TUNA UMS 600 DC PL
TUNA UMS 60 DC AL
TUNA UMS 600 Cruiser AL
UMS-600 IN
TUNA UMS 800 Cabin AL
UMS-800
UMS-PATROL

více zde


busterfiberlinerydstunaboatshthouseboatssolarsky